Pa Kushtrimin e Leartën, ja si po e feston Shyhretja Vitin e Ri – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Pa Kushtrimin e Leartën, ja si po e feston Shyhretja Vitin e Ri

19:23 | 31 Dhjetor 2018

Learta dhe Kushtrimi si duket festën e Vitit të Ri kanë vendosur ta festojnë te familja e Leartës.

E për këtë arsye duket të jetë se Shyhretja me burrin dhe Engjin kanë shkuar në Gjermani dhe atje do ta festojnë Vitin e ri.

Është Engji ajo që ka postuar fotografi nga atje e që na e ka bërë me dije që nuk do të jenë në Kosovë për ta pritur festën.

E më vonë edhe fotografia e Leartës nga shtëpia e prindërve na bëri të kuptojmë që ata nuk festojnë bashkë sivjet./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!