‘Pajtesa’ sot feston me burrin, ja çfarë ka përgatitur ajo për të – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

‘Pajtesa’ sot feston me burrin, ja çfarë ka përgatitur ajo për të

19:49 | 01 Janar 2019

Fiona Gllavica është një ndër aktoret më të njohur të momentin nga publiku shqiptar.

Ajo u bë e njohur me rolin e saj të ‘Pajtesës’ në serialin shumë të njohur ‘Çka ka shpija’, përcjell ORAinfo.

Jashtë nga seriali ajo është e fejuar me Arbnor Pacollin, dhe vazhdimisht poston fotografi me të në rrjete sociale.

E sot, ajo ka vendosur të festojë me të e me këtë rast ka përgatitur edhe një darkë për të./ORAinfo/

Komento: