Pak ditë para lindjes, Qëndresa bën këtë gjë për fëmijën

13:32 | 10 Dhjetor 2018

Qëndresa është gruaja e moderatorit të njohur kosovar, Labinot Gashit i njohur për të gjithë si Labi.

Ata u martuan pak kohë më parë me një dasmë të madhe e cila bëri shumë bujë në media dhe kjo me shumë të drejtë, sepse ishte një dasmë më të vërtetë e veçantë, shkruan ORAinfo.

Edhe Labi edhe Qëndresa janë shumë të dashur për publikun, si dhe janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.
Ata të dy së shpejti do të bëhen prindër.

E sot, Qëndresa ka publikuar një foto të mbesës së saj, e cila është shumë e bukur./ORAinfo/

Komento: