Pak para lindjes, Elita Rudi emocionohet me dhuratën që mori sonte

20:18 | 28 Dhjetor 2018

Elita Rudi vazhdon të jetë ndër personazhet më të përfolura të show bizzit.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, e tanimë do të bëhet edhe nënë, shkruan ORAinfo.

Edhe shtatzënë, Elita vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto përmes së cilët tregon se ka marrë një dhuratë shumë të bukur./ORAinfo/

Komento: