Pallto të gjatë lëkure dhe xhinse, Sara paraqitet plot stil për stinën e vjeshtës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pallto të gjatë lëkure dhe xhinse, Sara paraqitet plot stil për stinën e vjeshtës

00:05 | 25 Shtator 2021

Pikërisht kështu ka vepruar sot Sara Hoxha, gruaja e reperit kosovar Ledri Vula, ku është paraqitur përfekt me veshje të stinës vjeshtore.

Sara, e cila është e njohur edhe si influencere e rrjeteve sociale ku ka më shumë se 370 mijë ndjekës në Instagram, ka pasur të veshur një triko që theksonte belin e saj, që duket se ajo e ka të përsosur pavarësisht se para afër një viti lindi fëmijën e parë.

Përpos trikos së bardhë ajo ka të veshur edhe një pallto të gjatë lëkure dhe xhinse, duke bërë që stili i saj të jetë i admirueshëm për vajzat e reja.

Komento: