Paloma lexon ‘fallin’ e kafes së Ilirit: “Re të zeza, shpërthime” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Paloma lexon ‘fallin’ e kafes së Ilirit: “Re të zeza, shpërthime”

13:08 | 14 Tetor 2021

“Re të zeza, shpërthime”, Paloma lexon ‘fallin’ e kafes së Ilirit.

Disa banorë të Big Brother janë dënuar dhe po qëndrojnë ndaras nga të tjerët.

Paloma u ka thënë banorëve me të cilët po vuan dënimin në pjesën ndaras, se di të lexojë filxhanin, kështu që ajo vendosi ta niste fillimisht me Ilirin.

Në bazë të figurave që i janë shfaqur, ajo i thotë Ilirit se po sheh disa re të zeza të cilat kanë domethënie të një pengu të madh brenda vetes.

Ajo gjithashtu i tha Ilirit se në filgjan ajo po sheh disa shpërthime në jetën e tij.

Komento: