Parashikimi i motit për sot – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Parashikimi i motit për sot

08:37 | 26 Mars 2020

Parashikimi i motit për sot.

Sot parashihet mot i vranët dhe me intervale të shkurta me diell, ndërsa temperaturat do të shënojnë rritje të lehta.

Vranësirat vende-vende mund të sjellin riga shiu.

Temperaturat parashihen të lëvizin ndërmjet -3 deri -1 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 1-5 gradë celsius.

Do të fryjë erë kryesisht nga verilindja e lehtë deri mesatare.

Komento: