Pas heqjes së shiritit të kapitenit, Xhaka shokohet nga lajmi i fundit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Pas heqjes së shiritit të kapitenit, Xhaka shokohet nga lajmi i fundit

18:43 | 08 Nëntor 2019

Granit Xhaka, duket se do të largohet nga klubi i Londrës së Veriut pas mosmarrëveshjeve me tifozët.

Arsenali do të dëshironte ta shiste atë në një klub jashtë vendit, përcjell ORAinfo.

Gunners janë të prirur ta shesin mesfushorin 27-vjeçar zviceran në një klub në Bundesliga në afatin e ardhshëm të transferimit të janarit.

Ndërsa klubi deklaroi publikisht mbështetjen e tyre për lojtarin, ai u zhvesh nga shiriti i kapitenit javën e kaluar dhe që nga atëherë nuk ka marrëdhënie të mira me tifozët./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!