Pas krisjes, Donaldi nuk përmbahet ndaj Beatrix: Të ha… – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pas krisjes, Donaldi nuk përmbahet ndaj Beatrix: Të ha…

11:53 | 14 Janar 2022

Donaldi nuk përmbahet ndaj Beatrixës

Donald dhe Trixa janë çifti i shumëpërfolur i showbizit.

Romanca e tyre nisi në formatin e Big Brother Vip në një situatë të pazakontë, për shkak të raportit të lënë pezull mes Donaldit dhe Borës pas takimit që patën shkruan lajmi.net.

Kohët e fundit dyshja kanë përjetuar një krizë në marrëdhënien e tyre sa u mendua se po shkon drejt fundit.

Por pas spektaklit të ditës së martë pas shumë diskutimeve që patën së bashku dyshja kanë arritur të gjejnë paqe me njëri-tjetrin.

Teksa ndodheshin në kutitë e kartonit Donaldi përdor një fjalor shumë të këndshëm ndaj Trixës.

“Buzen e ke te bukur, ta ha fare”, ishin fjalët e tij që Beatrix i pranoi me shumë qejf.

Por, se si do shkojë kjo romancë pas datës 18 shkurt mbetet për tu parë.

Komento: