Pas lindjes së vajzës, Loredana publikon foton e parë kur kishte barkun e fryrë

12:37 | 20 Dhjetor 2018

U bënë prindër për herë të parë.

Çifti i njohur i estradës muzikore shqiptare, Mozzik dhe Loredana dje janë bërë prindër për herë të parë, shkruan ORAinfo.

Dyshja u bënë prindër të një vajze, të cilën e pagëzuan me emrin, Hana.

E sot për herë të parë, ata kanë publikuar një foto ku shihet Loredana me barkun e fryrë./ORAinfo/

Komento: