Pas lindjes, shfaqet nusja e Mozzikut, në këtë gjendje ka përfunduar

19:20 | 23 Dhjetor 2018

Ata u bënë prindër për herë të parë.

Çifti i njohur i estradës muzikore shqiptare, Mozzik dhe Loredana dje janë bërë prindër për herë të parë, shkruan ORAinfo.

Dyshja u bënë prindër të një vajze, të cilën e pagëzuan me emrin, Hana.

E pas lindjes së vajzës, Loredana duket se është rikthyer, edhe atë në një gjendje mjaftë të mirë./ORAinfo/

Komento: