Pas ‘martesës’ me Adrian Gaxhën, vjen edhe një veprim i papritur nga Mimoza – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pas ‘martesës’ me Adrian Gaxhën, vjen edhe një veprim i papritur nga Mimoza

13:18 | 03 Janar 2019

Mimoza Shkodra është këngëtarja që bëri bujë në media e në publik që në daljen e saj të parë.

Ajo ka qenë e përfolur shumë në publik sidomos pas fejesës me këngëtarin nga Shqipëria, Seldi Qalliu. Kjo fejesë zgjati vetëm pak muaj për tu bërë poashtu një temë tjetër në mediat rozë, përcjell ORAinfo.

Mimoza këtë fundvit ka qenë shumë aktive në emisione të ndryshme festive. E në emisionin e Labit ajo ka qenë pjesë e një loje, ku është bërë një lloj dasme në mes të saj dhe këngëtarit, Adrian Gaxha.

Edhe pse ishte lojë duket se Mimoza e ka shijuar shumë e këtë e kemi vërejtur në postimet e saj në rrjete sociale.

E sot, ajo ka bërë një veprim tjetër, duke postuar edhe një fotografi tjetër nga ‘dasma’ e asaj nate. /ORAinfo/

Komento: