Pas ‘martesës’ me Adrianin, ja si ka përfunduar Mimoza Shkodra

11:55 | 23 Dhjetor 2018

Edhe pse ishte lojë e krijuar në emisionin e Labit, Op Labi Party, ‘martesa’ e Mimoza Shkodrës me Adrian Gaxhën u komentua shumë ne media e në publik.

Këngëtarja që ka vetëm pak muaj që u nda nga këngëtari Seldi Qalliu, në këtë kohë është shumë aktive në koncerte dhe në mbrëmje të ndryshme muzikore, përcjell ORAinfo.

Krahas kësaj ajo është shumë aktive edhe në rrjete sociale dhe posedon me mijëra ndjekës.

E sot ajo ka postuar një fotografi ku shfaqet e tëra pa grim dhe flokët e parregulluar dhe ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim./ORAinfo/

Komento: