Pas një mbrëmje të lodhshme, ja si ka përfunduar sot Engji – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pas një mbrëmje të lodhshme, ja si ka përfunduar sot Engji

18:18 | 01 Janar 2019

Engjëllusha Salihu dhe nënë a e saj, Shyhretja, natën e Vitit të Ri e kanë kaluar në Gjermani ku nga fotografitë e kemi parë që nënë e bijë kanë qenë të ftuara për të performuar në një mbrëmje.

E sot, një ditë më pas ata kanë marrë një tjetër rrugë, kësaj here për në Zvicërr ku si duket kanë një mbrëmje tjetër atje, përcjell ORAinfo.

Engji ka postuar një fotografi nga aeroporti, ku edhe pse duket e lodhur nga mbrëmja e djeshme ajo duket aq bukur./ORAinfo/

Komento: