Pas postimin të Norës me fustanin e gjatë, vjen reagimi i papritur i Robertit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pas postimin të Norës me fustanin e gjatë, vjen reagimi i papritur i Robertit

23:19 | 23 Dhjetor 2018

Nora Istrefi tani po i shijon suksesin e këmgës së saj të fundit, këngë kjo e cila mirëprit shumë nga publiku.

Pas publikimit të këngës, duket se Nora ka marr pushim dhe këto ditë po I kalon me familjen e saj e në çanti me vajzën e saj, Renenë, përcjell ORAinfo.

Nora është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në kohën e fundit.

Sot ajo ka publikuar një panmje ku shihet e veshur me një fustan të gjatë dhe po duket tejet bukur.

E menjëherë pas kësaj, Roberti ka publikuar nëj foto në të cilën tregon se ku do të jetë sonte me koncert./ORAinfo/

Komento: