Pas Shyhretës dhe Leartës, Motrat Mustafa bëjnë këtë gjë për Nexhmijen

18:23 | 07 Maj 2019

Motrat Mustafa vazhdojnë të jenë këngëtare shumë të dashura për publikun.

Këngët e tyre janë shumë të pëlqyera, shkruan ORAinfo.

Ato janë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot përmes një postimi ato kanë uruar Nexhmije Pagarushën për ditëlindje./ORAinfo/

Komento: