Pas “tradhtisë”, kapen bashkë Bora me Athdheun, ndalohen nga Policia – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pas “tradhtisë”, kapen bashkë Bora me Athdheun, ndalohen nga Policia

13:06 | 04 Dhjetor 2021

Bora Zemani dhe Atdheu bashkë në makinë, ndalohen nga policia!

Moderatorja shqiptare, Bora Zemani vazhdon të jetë emri më i komentuar në mediet rozë.

Trekëndëshi Donald-Bora-Beatrix më së shumti ka prekur moderatoren e cila deri më tani nuk ka reaguar për asgjë.Së fundi,
Kryefjala.com ka siguruar disa foto ku shihet Atdheu teksa ndalohet nga policia dhe në veturën e tij sipas këtyre burimeve është Bora Zemani.

Më poshtë gjeni pamjet

Komento: