Pas tre vitesh martesë ndahet çifti i famshëm – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pas tre vitesh martesë ndahet çifti i famshëm

16:54 | 16 Shtator 2020

Çifti i famshëm ndahen pas tre vitesh martesë.

Cardi B dhe Offset janë ndarë. Këngëtarja 27-vjeçare e “WAP” ka bërë kërkesë për divorc nga super ylli i Migos.

Një kërkesë divorci u paraqit në Gjykatën Superiore, Fulton County, Georgia nga Belcalis Almanzar v. Kiari Cephus, njoftoi së pari Hollywood Unlocked, ndërsa përfaqësuesit nuk janë përgjigjur ende për komente.

Me të vërtetë duket se Cardi B bëri kërkesë për divorc nga Offset në Fulton County, Georgia mëngjesin e ditës së martë.Seanca është caktuar për 4 nëntor 2020.

Duke i dëshiruar të dy më të mirët, ”shkroi avokati dhe autori Adrienne Lawrence në Twitter së bashku me një dosje në duar.

Komento: