Pasi humbi flokët nga sëmundja, Lulja bën gjestin me të cilin do t’iu emocionoi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pasi humbi flokët nga sëmundja, Lulja bën gjestin me të cilin do t’iu emocionoi

22:29 | 19 Dhjetor 2019

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAinfo.

Por, së fundmi ata po kalojnë momente shumë të vështira, Lulja po përballet me një sëmundje.

Lulja për disa ditë është kthyer në shtëpi, e madje sot ka vënë edhe një paruke./ORAinfo/

Komento: