Pasi u bë baba, ja si e uron festën Labi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pasi u bë baba, ja si e uron festën Labi

16:31 | 25 Dhjetor 2018

Labinot Gashi dhe Qëndresa Bajrami u bënë prindër të një vajze, të cilën e pagëzuan me emrin Rroa.

Labinot Gashi ka uruar Krishtlindjet.

Prezantuesi i njohur, Labinot Gashi ka uruar Krishtlindjet me anë të një imazhi të ndarë në rrjete sociale, shkruan lajmi net.

“Urime Krishtlindjet”, shkruan ai.

Labi para pak ditëve u bë baba për herë të parë i një vajze të cilën e ka pagëzuar me emrin, Rroa.

Komento: