Për Shën Valentin, ‘Çënari’ e dërgon Almedën në këtë vend përrallor – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Për Shën Valentin, ‘Çënari’ e dërgon Almedën në këtë vend përrallor

17:46 | 15 Shkurt 2019

U bë e njohur kur u shpall Miss Albania, tani Almeda Abazi është një ndër më të pëlqyerat e publikut.

Duket qenë e tillë edhe jeta e saj private është shumë e përfolur në media e në publik, përcjell ORAinfo.

Ajo u martua me aktorin e njohur turk Tolgahan Saisman dhe tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

E sot një ditë pas festës së të dashuruarve ‘Çënari’ e dërgoi atë në Itali, ku nga atje Almeda publikoi foton më të bukur./ORAinfo/

Komento: