Përsëri me ndryshime në temperatura, parashikimi i motit për nesër – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Përsëri me ndryshime në temperatura, parashikimi i motit për nesër

23:12 | 04 Maj 2021

Vranësirat vende-vende

Instituti Hidrometerologjik i vendin njofton se nesër parashihet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell.

Vranësirat vende-vende parashihen të shoqërohen me shi të intensitetit të dobët.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 8-9 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 20-24 gradë Celsius.

Do të fryjë erë kryesisht nga jugperëndimi me shpejtësi 1-9m/s.

Komento: