Përveç Ermalit, Ariana ka edhe një ‘dashuri’ tjetër

17:03 | 21 Dhjetor 2018

Ariana Fejzullahu është gruaja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahut.

Edhe se u bë e njohur fillimisht si gruaja e këngëtarit, famën më të madhe ajo po e arrin tani me paraqitjet e saj plot stil dhe shumë elegante, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

E sot ajo ka postuar një fotografi të këngëtares së njohur, Kidës me të cilën ia ka uruar ditëlindjen, or ajo çka bie në sy është se ato janë aq të afërta sa Ariana e quan ‘Dashuria ime’./ORAinfo/

Komento: