Po ‘plaket’ Labi, kaq shumë janë rritur fëmijët e tij

11:32 | 22 Dhjetor 2018

Labinot Tahiri është këngëtari nga Ferizaj që mori zemrat e publikut që me këngën e tij të parë.

Ndonëse nisi karrierën si këngëtar, ai në këto vitet e fundit ka sfiduar veten edhe në profesione të tjera, përcjell ORAinfo.

Ai ka dise vite që merret me punë vullnetare duke ndihmuar kështu shumë familje me vështirësi ekonomike, për të vazhduar më vonë edhe si politikan dhe tani gëzon epitetin deputet i Kuvendit të Kosovës.

Labi ëshë i martuar para disa viteve dhe është baba I tre fëmijëve.

Fëmijët e tij janë rritur aq shumë sa që na bëjnë të mendojmë se Labi ka filluar të ‘plaket’./ORAinfo/

Komento: