Presidentja dhe Kryeministri bëjnë homazhe tek varri i ish-presidentit Rugova – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Presidentja dhe Kryeministri bëjnë homazhe tek varri i ish-presidentit Rugova

11:14 | 28 Nëntor 2021

Osmani e Kurti bëjnë homazhe tek varri i ish-presidentit Rugova.

Presidentja, Vjosa Osmani së bashku me kryeministri Albin Kurti dhe pjesëtarë të tjerë të kabinetit qeveritar kanë bërë homazhe tek varri i ish-presidentit Ibrahim Rugova.

Këto homazhe ata i bënë me rastin e 28 nëntorit, Ditës së Flamurit.

Po ashtu, Osmani e Kurti kanë bërë homazhe edhe në Prekaz si dhe edhe tek shtatorja e Ismail Qemalit në Prishtinë.

Komento: