Qëndresa dhe Labi sapo u bënë prindër të një vajze, ja fotografia e parë e saj

13:07 | 21 Dhjetor 2018

Labinot Gashi është moderatori shqiptar që u bë shumë i njohur dhe i për publikun që në daljen e parë

Ai dhe gruaja e tij Qëndresa u martuan pak kohë më parë me një dasmë të madhe e cila bëri shumë bujë në media dhe kjo me shumë të drejtë, sepse ishte një dasmë më të vërtetë e veçantë, shkruan ORAinfo.

Pak muaj pas martesës Qëndresa mbeti shtatzënë dhe sot ajo ka lindur vajzën e tyre të parë.

E menjëherë pas lindjes të vajzës, Labi nuk hezitoi ta shpërndajë lajmin në rrjete sociale për të na treguar emocionin e madh që po e përjeton./ORAinfo/

Komento: