Qëndresa reagon për herë të parë pas lindjes së vajzës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Qëndresa reagon për herë të parë pas lindjes së vajzës

19:14 | 24 Dhjetor 2018

Labinot Gashi dhe Qëndresa Bajrami u bënë prindër të një vajze, të cilën e pagëzuan me emrin Rroa.

Më herët Labi përmes rrjeteve socaila ka treguar se Qëndresa dhë vajza e tij kanë arritur në shtëpi, përcjell ORAinfo.

E me të arritur në shtëpi ka ardhur edhe reagimi i parë nga Qëndresa. Në një foto të publikuar të Labit duke puthur vajzën e tyre, Qëndresa i ka uruar mirësardhje Rroas në shtëpi.

“Gjithqka në një foto! Zot faleminderit për këtë dashuri që ka emrin familje! Lutem që ky lloj gëzimi të trokasë në dyert e të gjithëve! Mirë se na erdhe Rroa!”, e ka përshkruar foton Qëndresa. /ORAinfo/

Komento: