Ramushi e Dauti dalin në darkë më gratë e tyre, zonjat iu ‘mahnisin’ me pamjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ramushi e Dauti dalin në darkë më gratë e tyre, zonjat iu ‘mahnisin’ me pamjen

22:55 | 23 Dhjetor 2018

Dita e diel duket se ka qenë mjaftë relaksuese edhe për familjen Haradinaj.

Dy vëllëzërit së bashku me bashkëshortet etyre, Anitën dhe Lolën mbrëmjen e sotme janë duke e kaluar bashkë me miqtë e tyre në një lokal në kryeqytet.

Është Dauti ai që në llogarinë Facebook ka postuar një fotografi të ambientit dhe shoqërisë, ndërsa ka shkruar:

“Një mbrëmje e veçantë me miq të veçantë nëPrishtinë. Prezent ishin miq të shumtë dhe njerëz të sukseshem të gastronomisë së Prishtinës.

Në urimet më të përzemërta për Vitin e Ri dhe me bindje që do jetë vit i mbarë dhe i sukseshëm për të gjithë Kosovën, me theks të veçantë për duart e arta të gastronomëve tonë qe ju ka dal zëri në mbarë Evropen. Kuzhinë dhe çdo organizim tjetër i mbrëmjeve.

Komento: