Reagon Anita Muçaj, ka disa fjalë për Dj Dagz – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Reagon Anita Muçaj, ka disa fjalë për Dj Dagz

14:52 | 12 Janar 2022

Shumë fytyra publike kanë reaguar për situata të caktuara gjatë kësaj sezone të “Big Brother Vip”.

Këtë herë ka reaguar Anita Muçaj, në llogarinë e saj në Instagram, përmes postimeve në InstaStory.

Ajo tha disa fjalë per banorin nga Kosova, Dj Dagz dhe situatën e biletës kthyese të Einxhelit.

Duket se Anita e përkrah Dagzin, pasi që në mbishkrim të fotos kishte shkruar “Te dua vëlla”.

Komento: