Real Madrid gjen zëvendësuesin e Pogbas – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Real Madrid gjen zëvendësuesin e Pogbas

16:59 | 09 Nëntor 2019

Real Madrid ka bërë që ylli i Napolit ,Fabian Ruiz të jetë objektivi i tyre kryesor i transferimit në mesfushë, raporton El Desmarque.

Gjigantët spanjollë janë lidhur me një lëvizje për yllin e Manchester United, Paul Pogba dhe yllin Tottenham, Christian Eriksen,përcjell ORAinfo.

Por presidenti Florentino Perez ka qenë i bindur që Fabian janë opsioni më i mirë dhe shpreson të nënshkruajë marrëveshjen së shpejti./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!