Real ofron Rodriguez plus para për yllin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Real ofron Rodriguez plus para për yllin e madh

17:43 | 08 Nëntor 2019

Real Madrid është gati të ofrojë lojtar plus para në dorë për yllin e Manchester United, Paul Pogba në afatin kalimtar të janarit.

Ylli francez ka pak më shumë se 18 muaj që ka lënë kontratën e tij të tanishme me klubin me qendër Manchester dhe është lidhur me një largim nga Old Trafford në të kaluarën e afërt,përcjell ORAinfo.

Sipas raportit të fundit, Real është i gatshëm të ofrojë mesfushorin James Rodriguez plus para në mënyrë që të nënshkruajë mesfushorin fitues të Kupës së Botës në dritaren e transferimit të mesit të sezonit./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!