Real po e transferon yllin 80 milionësh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Real po e transferon yllin 80 milionësh

23:59 | 06 Nëntor 2019

Real Madrid ka hapur negociatat me mesfushorin e Napolit, Fabian Ruiz për një lëvizje të mundshme në Santiago Bernabeu verën e ardhshme.

Sipas ESPN, Blancos zhvilloi një takim me 23-vjeçarin në tetor, me vlerën e tij aktuale të tregut të vendosur në rreth 80 milion € ,përcjell ORAinfo.

Ruiz ka shënuar një herë në dhjetë paraqitje në Serie A këtë sezon./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!