Reali ia tregon “derën” yllit të madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Reali ia tregon “derën” yllit të madh

08:13 | 23 Tetor 2019

Isco nuk bën pjesë në planet e Real Madridit.

Real Madrid është gati ta shesë mesfushorin Isco. Spanjolli nuk ka qenë në planet e trajnerit Zinedine Zidane gjatë këtij sezoni.

Sipas mediave spanjolle, “Los Blancos” po kërkojnë blerës për spanjollin gjatë afatit dimëror. Arsenali po dëshiron ta huazojë lojtarin, në të njëjtën mënyrë siç ka bërë me mesfushorin Dani Ceballos gjatë afatit veror.

Klub tjetër i interesuar nga Premier Liga është edhe kampioni Manchester City, pasi trajneri Pep Guardiola, po e sheh Iscon si zëvendësim adekuat të David Silvas.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!