Reja e djali i Remzies kanë dalur sonte, veshja e Gëzimes iu lë pa mend – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Reja e djali i Remzies kanë dalur sonte, veshja e Gëzimes iu lë pa mend

22:06 | 01 Janar 2019

Gëzime Krasniqi është e fejuara e djalit të këngëtares së njohur kosovare, Remzie Osmani.

Ajo tashmë është bërë e njohur dhe ka një numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale, shkruan ORAinfo.

Gëzimja është shumë aktive dhe bën postime nga më të ndryshmet.

Sonte duket se ata kanë dalur për të festuar dhe Gëzimja është veshur tejet bukur./ORAinfo/

Komento: