Reja e Remzies shkon në shtëpi të burrit, ja si e pret ai dhe familja e tij

23:45 | 08 Dhjetor 2018

Gëzime Krasniqi është e fejuara e djalit të këngëtares së njohur kosovare, Remzie Osmani.

Ajo tashmë është bërë e njohur dhe ka një numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale, shkruan ORAinfo.

Gëzimja është shumë aktive dhe bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet pranë zjarrit.

Me anë të këtij postimi, ajo ka treguar se ka shkuar në vendlindjen e burrit./ORAinfo/

Komento: