Remzia del me shetit me shoqet e zemrës, kaq bukur janë rregulluar ato! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Remzia del me shetit me shoqet e zemrës, kaq bukur janë rregulluar ato!

17:12 | 18 Janar 2022

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe paraqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Këngëtarja se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet në shoqëri të shoqeve të saj.

“Me shoqet e zemrës dita është me e shkurtër”, e ka përshkuar foton Remzia.

E veshja e tyre me stil bie në sy.

Në këtë pamje ato po duken zonja të vërteta. /ORAinfo/

Komento: