Remzia publikon foton më të bukur me renë dhe vajzën, Gëzimja mori gjithë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Remzia publikon foton më të bukur me renë dhe vajzën, Gëzimja mori gjithë vëmendjen

12:06 | 20 Dhjetor 2019

Remzie Osmani po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore.

Krahas muzikës ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private,shkruan ORAinfo.

Së fundi ajo ka realizuar një set fotografik së bashku me renë dhe vajzën.

E padyshim që është Gëzimja ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Komento: