Renee po i bën grim në fytyrë, Roberti bën veprimin e papritur! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Renee po i bën grim në fytyrë, Roberti bën veprimin e papritur!

09:57 | 17 Janar 2022

Robert Berisha, është një figurë shumë e dashur për publikun.

Lidhja e tij me këngëtaren e njohur, Nora Istrefi, bëri bujë të madhe duke u bërë pothuajse pjesë e çdo lajmi, shkruan ORAinfo.

Ani pse ata u martuan e patën një jetë të lumtur, dashuria e tyre nuk zgjati shumë dhe u ndanë.

Por, nga ajo marterë dhe dashuri e tyre lindi gjëja më e rëndësishme e tyre, vajza, Rene.

Çifti ani pse i ndarë, janë kujdesur që gjithmonë asaj të mos i mungojë asgjë, e sidomos dashuria prindërore.

Kur është në pyetje Renee, Roberti është treguar një babai shumë i kujdesshëm.

Në imazhin e fundit shfaqet Renee duke e grimosur babain e saj, e Roberit e pa hezitim e ka postuar vetën e tij të ‘grimosur’ në Instastory. /ORAinfo/

Komento: