Rina Balaj sapo ka dal nga frizerka, mahnitë me grimin e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Rina Balaj sapo ka dal nga frizerka, mahnitë me grimin e saj

15:41 | 13 Gusht 2019

Rina Balaj është ndër reperet më të njohura në vendin tonë.

Ajo është shumë e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Rina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Reperja ka ndarë me ndjekësit imazhe të reja në rrjete sociale, në të cilat erdhi shumë më ndryshe prej herave tjera.

Rina këtë herë u shfaq e veshur në të bardhë, ndërsa kishte vendosur grim në një mënyrë më ndryshe ngase jemi mësuar ta shohim. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!