Rita bëhet si “nuse”, vëmendje merr fustani i saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Rita bëhet si “nuse”, vëmendje merr fustani i saj

20:18 | 13 Gusht 2019

Ajo po na bën krenarë me muzikën e saj.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora befasoi edhe këtë herë.

Përveç koncerteve të shumta që ka pasur ane e mbanë botës, Ora së fundmi është rikthyer në kohë, teksa solli një imazh mahnitës, shkruan Indeksonline.

Duke na sjellur një fotografi shumë të ‘zjarrtë’ e veshur me një fustan ngjyrë trupi të kombinuar me nuancë të bardh me flokë kaçurrela ajo po duket shumë tërheqëse.

Ajo është çdo ditë aktive dhe ndan me ndjekësit imazhe të ndryshme nga jeta e saj e përditshmëri.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!