Rita Ora vallëzon me këngët e Shpat Kasapit, reagimi tij do t’iu habisë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Rita Ora vallëzon me këngët e Shpat Kasapit, reagimi tij do t’iu habisë

20:35 | 26 Dhjetor 2018

Rita Ora është këngëtarja me origjinë shqiptare por që karrierën e saj e zhvillon në Angli atje ku edhe është rritur.

Ajo tani, është një ndër këngëtaret më të njohur shqiptare në gjithë botën dhe këngët e saj janë hite të padiskutueshme.

Por edhe pse është e njohur në mbarë botën ajo nuk e ka harruar vendlindjen e saj dhe gjithmonë e thotë se është krenare që është shqiptare.

E këto ditë ajo ka postuar një video ku shfaqet duke vallëzuar me këngën e Shpat Kasapit ‘Valle shqiptare’, e Shpati nga gëzimi e poston në Instastory dhe i vë mbishkrim ‘Të këndofsha në dasëm Rita!./ORAinfo/

Komento: