Rodriguez po largohet Milan, lajmërohen skuadrat e mëdha – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Rodriguez po largohet Milan, lajmërohen skuadrat e mëdha

22:29 | 09 Tetor 2019

Ricardo Rodriguez mund të largohet nga Milan.

Mbrojtësi zviceran Ricardo Rodriguez ka gjasa të mëdha të ndërrojë ambient gjatë afatit kalimtar të janarit.

Sipas ‘Blick’, Rodriguez mund të largohet që në janar nga Milan, përcjell lajmi.net.

Rodriguez ka humbur vendin në krahun e majtë pas transferimit të Theo Hernandez nga Real Madrid.

Atletico Madrid, Schalke, Dortmund, Roma dhe Everton janë të interesuar për 27 vjeçarin./Lajmi.net/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!