Rroa, vajza e Labit e Qëndresës, a e dini kush vendosi për këtë emër?

22:39 | 21 Dhjetor 2018

Qëndresa është gruaja e moderatorit të njohur kosovar, Labinot Gashit i njohur për të gjithë si Labi.

Ata u martuan pak kohë më parë me një dasmë të madhe e cila bëri shumë bujë në media, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë të dashur për publikun, si dhe janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.

Ata të dy sot janë bërë prindër të një vajze të quajtur Rroa.

E pas kësaj, Qëndresa ende nuk ka bërë ndonjë postim në rrjetet sociale, madje ende nuk kanë treguar se kush vendosur për emrin e saj.

Me siguri duhet të kenë qenë ҫifti ata që e pagëzuan vajzën e tyre./ORAinfo/

Komento: