Ryva del për kafe, kaq thjeshtë është veshur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ryva del për kafe, kaq thjeshtë është veshur

22:17 | 19 Janar 2022

Ryva Kajtazi, është njëra nga artistet më të komentuara.

Ajo vazhdon edhe në ditët e sotme të komentohet shumë për jetën e saj profesionale e sidomos edhe për jetën personale, shkruan ORAinfo.

Ryva është një grua shumë e zonja e angazhuar shumë në punën e saj si këngëtare, po asnjëherë nuk e lë anash përkujdesen e saj për fëmijët e saj dhe natyrisht edhe familjen e ngushtë.

Së fundmi këngëtarja ka dal për kafe.

E veshur sportive dhe me një kapele në kokë, Ryva ka befasuar me pamjen.

Kështu nuk jemi mësuar të shohim shpesh atë. /ORAinfo/

Komento: