Ryva mysafire tek Luana Vjollca, bën frizure e vishet me minifund – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ryva mysafire tek Luana Vjollca, bën frizure e vishet me minifund

11:57 | 29 Dhjetor 2018

Ryva Kajtazi u bë e njohur si aktore, e pastaj edhe si këngëtare.

Ajo vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Ryva është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet tek Luana Vjollca dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: