Ryva publikon foto me djalin e vogël, ky detaj mori vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ryva publikon foto me djalin e vogël, ky detaj mori vëmendjen

23:49 | 08 Korrik 2020

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAinfo.

Ryva është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sonte ajo ka publikuar një foto me djalin e vogël dhe ajo duket se e ka marrë vetën shumë mirë pas lindjes./ORAinfo/

Komento: