Safetja del nga frizerka, ja në çfarë gjendje ka përfunduar

15:51 | 27 Shkurt 2019

Safete Mustafa është këngëtarja e njohur dhe shumë e pëlqyer për publikun.

Ajo dhe motra e saj, Sahidja u bënë të njohura për publikun si motrat Mustafa, përcjell ORAinfo.

Safetja u përfol shumë në publik sidomos në kohën kur ndërroi jetë burri i saj.

Ajo është edhe tejet aktive në rrjete sociale e sot ka postuar një foto ku shihet se posa ka dalë nga frizerja dhe duket më bukur se kurrë. /ORAinfo/

Komento: