Sakrifica e Geta Beqës për të pasur linja super joshëse

09:09 | 18 Dhjetor 2018

Geta Beqa është ndër femrat shqiptare me linjat me joshëse.

E vetëdijshme për këtë, ajo vazhdimisht ‘qëras’ fansat e saj me foto dhe video të ndryshme, përcjell ORAinfo. Geta është edhe kampione bote e fitnessit.

E për një trup të tillë, Getës i duhet shumë punë dhe sakrificë. Ajo shumicën e kohës e kalon në palestër duke bërë ushtrime.

Se fundmi, Geta ka publikuar një video ku shfaqet duke ushtruar, kaq në formë duket ajo. /ORAinfo/

Komento: