Sapo ka dal nga frizerka, Vjollca befason me grimin

18:58 | 20 Dhjetor 2018

Vjollca Haxhiu është këngëtarja e muzikës popullore shqiptare dhe një ndër këngëtaret më të pëlqyerat nga ky zhanër.

Ajo është herë pas here aktive me këngë të reja dhe që të gjitha bëhen shumë të pëlqyera nga publiku shqiptar anë e mbanë botës, përcjell ORAinfo.

Këtë muaj, Vjollca ka qenë shumë e pranishme në mbrëmje festive që janë mbajtur si xhirime për Vitin e Ri, ku është shfaqur çdo herë më bukur dhe më elegante.

Edhe sot ajo ka publikuar një video ku tregon qe sapo është rregulluar të frizerka.

Edhe grimi po i shkon shumë bukur me rregullimin e flokëve. /ORAinfo/

Komento: