Sarri ua tregon “derën” dy lojtarëve – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Sarri ua tregon “derën” dy lojtarëve

19:09 | 13 Shtator 2019

Nga Juve do të ketë largime.

Mattia Perin dhe Marko Pjaca do të largohen nga Juventus në janar, përcjell ORAinfo.

Të dy aktualisht po rikuperohen nga problemet fizike të tyre, megjithëse do të kthehen në kohë për në dritaren e transferimit të janarit.

Në fakt, largimet e tyre tashmë janë caktuar./ORAinfo/

Komento: